O NAS

Studio pełne Kreatywynych ludzi

Charakteryzuje nas dynamika i sumienność w podejściu do obowiązków. Znamy zasady rynku. Rozumiemy biznes i komunikację. Uwielbiamy Design Thinking i z niego korzystamy. Specjalizujemy się w Content Marketingu zorientowanym na cel. Fotografia i film to nasze podstawowe narzędzia. Zajmujemy się kompleksowo tworzeniem koncepcji, produkcją na planie zdjęciowym, montażem i emisją. Dotyczy to zarówno pojedynczych realizacji jak i całych cyklów strategii reklamowych czy kampanii dla firm.
O MNIE OSOBIŚCIE

#hihello, Im Paweł Smoliński

Zapalony filmowiec i fotograf.
Reżyser obrazu i dyrektor artystyczny w jednym.
Największy gaduła w podcascie #robimykontent.
Gdyby twórczość była sportem, byłbym zawodnikiem multimedialnego MMA w kategorii 4k.

Step By Step jak #robimykontent

0

Pomysł & Plan. Zanim dotkniemy naszych kamer i aparatów, odkrywamy i planujemy za pomocą klawiatury kluczowe sprawy na których musimy się skupić oraz wszystkie elementy, które mają znaczenie dla Twojej produkcji.

0

Kiedy plan mamy ułożony, ruszamy do pracy. Do studio, w teren lub do siedziby Twojej firmy. Zabieramy ze sobą potrzebne „zabawki”, wszystko po to aby efekt końcowy był oszałamiający i pozytywnie cię zaskoczył.

0

Wracamy przed klawiatury i myszki. Na ekranach monitorów będziemy retuszować, montować, udźwiękawiać czy kolorować. To tutaj nasza praca nabiera ostatecznego sznytu. Wszystko zgodnie ze sztuką oraz twoim brandbookiem.

0

Twój produkt dostarczymy elektronicznie. Jedno kliknięcie i możesz pobrać go z naszych serwerów. Jeżeli sobie tego życzysz, możemy cały kontent jaki powstał przy pracy nad projektem zarchiwizować, a gdy zaistnieje potrzeba użyć go ponownie dodając elementy lub zmieniając formę montażu.


NASZ CEL:

Tworzyć Najlepsze produkty multimedialne

Nasza marka przeszła ewolucję wraz z rynkiem i potrzebami naszych klientów. Klienci mówią fotki, filmiki. My mówimy Content Marketing, który jest dziś podstawą funkcjonowania Twojego biznesu w internecie. Łączymy wiedze z różnych dziedzin sztuk audiowizualnych, marketingu, PR’u czy ekonomii i biznesu. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując przy międzynarodowych projektach. W zależności od potrzeb klientów realizujemy projekty kompleksowo lub w wybranym zakresie.
Pracujemy dla małych firm rodzinnych i dużych korporacji. Chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką na szkoleniach.
 
NASZE PRACE

Tworzylismy dla tych brandów